Київ - (067) 230-47-30
Львів - (067) 660-09-01
Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 2

Про процедуру

Серед усіх процедур апаратного очищення шкіри вакуумний гідропілінг на апараті Aquapure вважається найбільш ефективним та безболісним. При своїй невисокій ціні така процедура надає багаторівневий догляд за шкірою, який спрямований одночасно на очищення, зволоження та омолодження шкіри обличчя.

 

Ця косметична антиейдж-послуга складається з декількох етапів, що забезпечуються чотирма найпопулярнішими в косметології технологіями: вакуумний гідропілінг, електропорація, мікроструми, кріотерапія. Завдяки цьому Aquapure ефективно справляється з жирною шкірою, комедонами, зморшками та добре працює з рельєфом, забезпечуючи ліфтинг та еластичність шкіри, а також вирішуючи проблему постакне та зменшуючи запалення на перших стадіях акне.

Замовте консультацію з лікарем-косметологом L’Clinic, щоб дізнатися, як аквапілінг може допомогти саме вам.

Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 3

Дізнайтеся за 5 хвилин,
як проходить процедура

Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 4

Записатися на прийом

Показання

  • необхідність проведення планової чистки;
  • очищення жирної шкіри;
  • лікування розширених пор;
  • тьмяна шкіра;
  • поява перших зморшок та в’ялості, інші вікові зміни.

Протипоказання

  • підвищена чутливість шкіри;
  • герпес в активній фазі;
  • гострі інфекційні, онкологічні та аутоімунні захворювання ушкодження та запалення шкіри обличчя;
  • акне третього та четвертого ступенів;
  • наявність кардіостимулятора та інших металевих імплантів.

Наші спеціалісти на консультації встановлюють, чи безпечне проведення цієї естетичної процедури для вас на підставі наявності чи відсутності протипоказань. Це робиться для вашого здоров’я та безпеки – робота з чутливою ​​або пошкодженою шкірою може призвести до погіршення стану здоров’я та значно вплине на естетичний ефект від процедури.

Результати

Ніщо не говорить краще про результати, як різниця у цих фото

Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 5 Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 6 Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 7 Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 8 Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 9

Процедуру проводять

Махновець Оксана

Махновець Оксана

Лікар дерматолог-венеролог вищої категорії, косметолог

Шевчук Олена

Шевчук Олена

Лікар дерматолог, косметолог

Ціна Вакуумного гідропілінгу Aquapure L Clinic

Комплексна лікувальна процедура AQUAPURE (аквапілінг + електропорація + мікроструми + кріотерапія)

3500 грн

Аквапілінг+1 додаткова методика

2300 грн

Аквапілінг

1500 грн

Складемо для вас
індивідуальну
програму по догляду
за вашим тілом та обличчям

Питання та відповіді

Які переваги апаратного догляду?

Процес проведення процедури аквапілінгу не викликає хворобливих відчуттів, він навіть приємний, а протипоказання щодо нього не відрізняються від списку протипоказань до інших апаратних процедур. На шкіру впливають атравматичні насадки, які її не ушкоджують.

Після гідропілінгу не потрібна реабілітація – це швидкий і ефективний догляд, який можна зробити прямо перед важливою подією або зустріччю, і відразу помітити чудовий результат. До того ж, цю технологію можна поєднувати з іншими для досягнення кращих результатів у комплексній терапії акне, постакне та вікових змін шкіри.

Ще одна перевага гідропілінгу – для його проведення не потрібна спеціальна підготовка. Все, що потрібно зробити безпосередньо до процедури – очистити шкіру від залишків макіяжу і переконатися, що у вас немає протипоказань. Такий догляд підійде жінкам та чоловікам будь-якого віку залежно від свідчень, зокрема, і пояснює популярність процедури вакуумного гідропілінгу.

Яка технологія очищення обличчя гідропілінгом?

Ця процедура проходить у кілька етапів. До її проведення необхідно переконатись, що у вас немає протипоказань.

Спочатку проводиться ніжне вакуумне чищення поверхні шкіри та очищення пір від жиру, бруду та відмерлих клітин епітелію. У цей же час апарат подає сироватки в шкіру, після яких вона стає більш зволоженою та пружною. Така технологія відмінно підходить тим, хто хоче дати шкірі відпочити від хімічних пілінгів та інших складних процедур, адже гідропілінг націлений саме на ніжне очищення та зволоження шкіри без її травмування.

Електропорація сприяють глибокому проникненню активних сироваток у дерму, що значно посилює їхній ефект. Ця технологія дозволяє очищати та насичувати шкіру за вартістю однієї процедури. Далі мікроструми тригерят вироблення колагену, тонізують м’язи та активують метаболізм тканин на клітинному рівні, стимулюючи відтік лімфи та процес регенерації клітин. Завершується процедура кріотерапією, яка закриває пори та стимулює додаткові процеси омолодження та ліфтингу шкіри.

Які результати гідропілінгу?

Найкраще ефективність процедури підтверджують фото до та після її проведення. Відгуки клієнтів нашої клініки, які вже випробували такий догляд, завжди залишаються позитивними, і це добре можна простежити за фотографіями.

Ефект від аквапілінгу помітний одразу після проведення процедури. Пори очищаються і звужуються, шкіра стає більш пружною та свіжою. Завдяки використанню поживних та зволожуючих сироваток відбувається утримання молекул води всередині шкіри. Вплив електропорації мікрострумів та кріотерапії активують процеси регенерації та покращує відтік лімфи, а вакуумне очищення ефективно бореться з чорними точками та забрудненими широкими порами.

Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 10

Гідропілінг Aquapure

Безпосередньо аквапілінг за допомогою вакуумної насадки та подачі сироваток ніжно очищає шкіру від накопичених відмерлих клітин епітелію, жиру та мікроскопічного бруду в порах. Далі слідує насичення лікувальними сироватками за допомогою насадки для електропорації, цей етап процедури Aquapure бере активну участь у боротьбі зі зморшками, акне, себореєю, старінням шкіри, що робить цю процедуру однією з найпопулярніших в антиейдж-сегменті.

Далі застосовуються мікроструми, які забезпечують лімфодренаж, тонізують мімічні м’язи, беруть участь у омолодженні на клітинному рівні, активуючи синтез колагену та покращуючи метаболізм у тканинах. Це не нова, але перевірена та ефективна технологія, яка успішно застосовується у різних апаратних методиках. За рахунок такого комплексного впливу шкіра одночасно отримує зволоження, очищується і стає більш пружною. Завершується процедура застосуванням термонасадки, яка в режимі кріотерапії, закриває пори та стимулює у шкірі додаткові процеси омолодження та регенерації. У деяких випадках лікар застосовує термонасадку в режимі тепла для активізації обмінних процесів.

Вакуумний гідропілінг Aquapure фото 11

Що ми використовуємо у роботі

AquaPure – сучасна доглядова косметологічна платформа. AquaPure може бути повним циклом догляду або доповненням до нього. Інтелектуальний інтерфейс авто-реакції визначає правильний інтерфейс для кожної насадки, спрощуючи проведення процедури і скорочуючи час обробки.

AquaPure був розроблений з багатьма функціями для індивідуального налаштування, які дозволяють задовольняти різноманітні потреби пацієнтів. Різні функції можуть бути об’єднані для комплексного лікування або змінені в залежності від конкретних потреб пацієнта.

Записатися на прийом