Київ - (067) 230-47-30
Львів - (067) 660-09-01
Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 2

Про процедуру

Ultraformer III – це єдиний у світі HIFU апарат, який визнаний провідними пластичними хірургами, адже вони призначають його своїм пацієнтам, яким ще рано робити хірургічну операцію. Цей апарат має спеціальні маніпули, які створені для руйнування небажаних жирових відкладень і підтяжки в’ялої шкіри. Жоден інший метод, навіть хірургічна ліпосакція не зможе вам дати обидва ефекти відразу.

Потужний макрофокусований ультразвук руйнує небажані жирові клітини у місцях жирових пасток, які так важко прибрати дієтами та вправами. А маніпули з мікросфокусованим ультразвуком запускають у дермі процеси омолодження та неоколагенезу, підтягуючи, скорочуючи та омолоджуючи в’ялу шкіру.

Перший результат помітний відразу, а потім протягом 2-3 тижнів після процедури ваше тіло ефективно втрачає обсяги у найважчих для моделювання місцях: живіт, подвійне підборіддя, коліна, плечі, лікті

HIFU моделювання тіла на апараті Ultraformer – це

❗️Безпечно
❗️Безболісно
❗️Без операції
❗️Без реабілітації

video_banner

Дізнайтеся за 5 хвилин,
як проходить процедура

Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 3

Записатися на прийом

Показання

  • зменшення еластичності та пружності шкіри всього тіла;
  • зайві локальні відкладення жиру (живіт, плечі, стегна);
  • підтяжка в ділянці колін.

Протипоказання

  • наявність гострих інфекційних захворювань;
  • рани, садна та запалення;
  • вагітність та період вигодовування;
  • наявність аутоімунних та онкологічних захворювань.

Ці протипоказання не мають відмінностей з іншими апаратними косметологічними процедурами. Незважаючи на те, що це нехірургічне втручання, надання такої послуги за наявності хоча б одного із протипоказань може погіршити стан здоров’я та зробити ефект менш вираженим.

Результати

Ніщо не говорить краще про результати, як різниця у цих фото до та після

Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 4 Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 5 Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 6 Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 7

Процедуру проводять

Махновець Оксана

Махновець Оксана

Лікар дерматолог-венеролог вищої категорії, косметолог

Мельник Юлія

Мельник Юлія

Лікар косметолог

Шевчук Олена

Шевчук Олена

Лікар дерматолог, косметолог

Ціна HIFU ліпосакції Ultraformer III L Clinic

Тіло зона 10см*10см ULTRAFORMER III (160л)

3900 грн

Тіло зона 20см*10см ULTRAFORMER III (320л)

7700 грн

Складемо для вас
індивідуальну
програму по догляду
за вашим тілом та обличчям

Питання та відповіді

Які переваги процедури на Ultraformer III?

На відміну від своїх попередників та конкурентів, Ультраформер 3 працює одразу з трьома шарами – SMAS, підшкірно-жировою клітковиною та безпосередньо шкірою.

Вікові зміни зачіпають не тільки шкіру, але й SMAS шар під нею. І якщо раніше SMAS-ліфтинг могли займатися тільки хірурги, то завдяки HIFU-обладнанню ця процедура може проходити безопераційним методом.

Третє покоління апаратів Ультраформер дозволяє створити ліфтинг-ефект не тільки для обличчя, а й для проблемних зон на тілі. HIFU-ліпомоделювання одночасно розщеплює локальний жировий прошарок і омолоджує шкіру над нею, ущільнюючи та освітлюючи її – навіть за наявності розтяжок. Інші апарати не мають подібної ефективності при ліпомоделюванні, тоді як Ultraformer III легко справляється з цим завданням.

За рахунок нової технології з подвійним контуром розгону косметичний ефект стає помітним відразу після процедури.

Як відбувається біоревіталізація на Ultraformer III?

Основний принцип процедури – ультразвуковий локальний вплив на глибині SMAS-шару, апоневротичного каркасу між м’язами та шкірою. Цей шар містить еластинові та колагенові волокна, які переплітаються між собою та відповідають відповідно за еластичність та пружність шкіри.

Ультразвук точково підвищує температуру м’яких тканин цей процес називається термокоагуляцією. У відповідь на таку дію запускається синтез колагену та регенерація порушеної високої температури тканини. Таким чином каркас м’яких тканин оновлюється та досягається косметичний ефект підтягнутості та омолодження шкіри.

Використання насадок з різними частотами для різної глибини проникнення ультразвуку дозволяє досягти кращого ефекту за рахунок багаторівневої дії на зону.

HIFU-технологія також ефективна для ліфтингу тіла. Крім того, вплив ультразвуку на жирову клітковину сприяє її руйнуванню, що дозволяє не тільки усувати в’ялість шкіри та порушення її рельєфу, а й моделювати фігуру, усуваючи зайвий жир із проблемних зон.

Який ефект від ультразвукової біоревіталізації?

Перші зміни можна побачити відразу після проведення процедури. Більше виражений ефект спостерігається вже за кілька місяців, а тримається до двох років. Повторна процедура не є обов’язковою, поки тримається ефект від першої, проте кожна наступна процедура значно покращує ефект від першої процедури. Тому ціна однієї ефективної послуги апаратного ультразвукового ліфтингу буде вигіднішою за кілька альтернативних процедур.

За допомогою ліфтингу SMAS на HIFU-обладнанні можна вирішити проблему вікових змін шкіри: в’ялості, опущення куточків рота, жирових мішків і появи другого підборіддя.

Більше наочно про ефект від процедури скажуть фотографії до та після її проведення. Такі відгуки формують очікування від SMAS ліфтингу та демонструють його ефективність.

Ознайомтеся з цінами на надання ліфтінг-послуг та замовляйте консультацію прямо на нашому сайті. У клініці L-Clinic  працюють сертифіковані лікарі дерматологи-косметологи з багаторічним досвідом роботи в апаратній косметології та на ультразвуковому та лазерному обладнанні.

Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 8 ?>

SMAS ліфтинг Ultraformer III

За допомогою впливу сфокусованого ультразвуку досягається коагуляція тканини на прицільно точній глибині, внаслідок чого запускається процес активного вироблення колагену в дермі та СМАС шарі, а також руйнування адипоцитів у підшкірній жировій клітковині проблемних зон обличчя та тіла. Таким чином досягається ефект омолодження, моделювання та ліфтингу. За відгуками клієнтів ефект від процедури повністю відповідає її ціні.

Технологія Ультраформер третього покоління дозволяє нехірургічним методом абсолютно безпечно, безкровно і без болісних відчуттів вирішувати проблеми, які раніше вирішували тільки пластичні хірурги. Це і підтяжка проблемних зон обличчя та шиї, які часто провисають з віком (друге підборіддя, носогубка, брилі, маляри), і корекція овалу обличчя з усуненням невеликих вікових змін, та корекція жирових пасток тіла.

Ультразвукова ліпосакція Ultraformer III фото 9

Що ми використовуємо у роботі

Ultraformer III – це єдиний у світі HIFU апарат 3-го покоління для комплексного моделювання тіла та обличчя. В апараті Ultraformer компанія Classys HQ реалізувала останні світові досягнення в галузі ультразвукових медичних технологій, які дають лікарю можливість не тільки якісно та безпечно підтягнути та омолодити SMAS шар обличчя, але також зруйнувати жирові клітини в місцях пасток на тілі та обличчі, а також виконати підтяжку та омолодження в’ялої шкіри у проблемних місцях.

Це стало можливим завдяки використанню в апараті двох суперпотужних розгінних УЗ контурів та 7 різних картриджів, кожен з яких омолоджує та підтягує шкіру, СМАС шар та руйнує жирові клітини адипоцити на глибині від 1,5 мм до 13,0 мм. Завдяки цьому Ultraformer III є найпопулярнішою машиною не лише серед дерматологів, а й завоював визнання провідних пластичних хірургів у провідних клініках світу.

Записатися на прийом