Консультація

Ультразвукова ліпосакція Ulfit

Новинка 2018 року в області безопераційної корекції фігури
Процедуру проводять лікарі дерматологи-косметологи вищої категорії, первинна консультація - безкоштовно
Бесплатная консультация
Киев ул. Василя Тютюнника 37/1
+38 (999) 999-99-99
LClinic

Ультразвукова ліпосакція Ulfit

Новинка 2018 року в області безопераційної корекції фігури
Про процедуру
Новинка 2018 року в області безопераційної корекції фігури - сфокусована ультразвукова ліпосакція на апараті Ulfit (УЛЬФІТ). Дія апарату заснована на точковому і керованому впливі на жирові відкладення.

Апарат Ulfit дозволяє ефективно і безпечно видаляти зайвий об'єм не тільки в області «жирових пасток» (на животі, сідницях, стегнах), а також на плечах, руках, колінах. Спрямована дія сфокусованого ультразвуку неінвазивно, безпечно, не впливає на інші м'які тканини і дозволяє косметологу здійснювати скульптурну ліпосакцію без операції і розрізів, приділяючи проблемним зонам більше уваги.

Наші косметологи називають Ulfit «Ulthera для тіла». Процедури дуже схожі: ультразвукова підтяжка тіла дає такий же ефектний і стійкий результат, як ліфтинг обличчя за допомогою HIFU. SMAS-ліфтинг для тіла - саме так можна охарактеризувати процедуру на обладнанні Ulfit.
Про технологію HIFU-ліфтингу тіла Ulfit
  • Клітинна мембрана жирової тканини лопається як кулька під дією спрямованого і сфокусованого ультразвуку. Це запускає процес ліполізу - розщеплення і виведення жирів. Причому, дія HIFU строго обмежена глибиною від 6 до 20 мм, тому прилеглі тканини не зачіпаються.
  • Відразу після процедури об'єм оброблених за допомогою HIFU зон помітно зменшується. Жир як би розтікається, стає менш щільним, зайва рідина швидко виводиться за рахунок поліпшення лімфодренажу і мікроциркуляції крові.
  • Зруйновані жирові клітини протягом 10-14 тижнів поступово виводяться. Спочатку вони розщеплюються на гліцерин і вільні жирні кислоти, потім потрапляють в лімфоток, фільтруються в печінці та нирках, використовуються як джерело енергії або просто виділяються з природними рідинами. Швидкість процесу залежить від індивідуальних особливостей організму. Додаткових маніпуляцій або дієт не потрібно.
  • Повторювати процедуру сфокусованої ультразвукової ліпосакції на апараті Ulfit рекомендується не частіше, ніж 1 раз в 4 тижні.
Показання
В'ялість шкіри
Локальні жирові відкладення (на животі, плечах, стегнах)
Протипоказання
Онкологія
Порушення цілісності шкірного покриву в зоні проведення процедури
Наявність металевих імплантів і стентів
Епілепсія, порушення психіки
Цукровий діабет, декомпенсована форма
Аутоімунні захворювання
Хронічні захворювання в стадії загострення
ГРВІ, грип
Вагітність

Результати наших клієнтів

Прайс на послугу моделювання фігури
Зона тіло 10см * 40см
17 680 грн.
Зона тіло 10см * 30см
14 040 грн.
Зона тіло 10см * 20см
10 400 грн.
Зона тіло 10см * 10см
5 200 грн.
Тіло одна лінія
13 грн.
* Повна вартість процедури формується після консультації лікаря.
Ulfit - апарат для динамічного HIFU ліполізу.
ULFIT - перший в світі апарат, який руйнує жирові клітини на глибині до 13 мм.
Спеціальна конструкція маніпули з рівномірним обертанням випромінювача забезпечує інтенсивне проникнення ультразвукової енергії в підшкірну жирову клітковину на точно
задану глибину.

Відмінності від інших популярних методів безопераційної ліпосакції:

Безпека. Немає впливу на інші м'які тканини на відміну від ультразвукової кавітації, де ультразвук може проникати глибше, ніж це необхідно. Ulfit діє чітко направлено на глибині від 6 до 20 мм. Зона впливу налаштовується і управляється косметологом.

Ефективність. Перший результат ви побачите відразу після процедури, чекати кілька тижнів до прояву результатів ліполізу не потрібно. Косметолог обов'язково проведе заміри до і після, а ви в цей же день зможете влізти в джинси, які до процедури застібалися насилу.

Обробка будь-яких зон. Якщо при кріоліполізі вибір зони обмежений розмірами насадки, змінні картриджі Ulfit дозволяють працювати з різною товщиною жирових відкладень і їх розташуванням.

Гладка підтягнута шкіра. Після сфокусованої ультразвукової ліпосакції не залишається бугристости і складок, немає необхідності застосовувати інші види апаратного впливу, як це часто трапляється після хірургічного втручання.

Як проходить процедура

  • Будь-яке косметологічне втручання завжди починається з консультації у косметолога. Він обговорить ваші побажання, визначить, наскільки буде ефективна ультразвукова підтяжка тіла в вашому випадку, повідомить, скільки буде потрібно пройти процедур для досягнення мети.
  • Ліпосакція без операції Ulfit не вимагає особливої підготовки. Якщо ви не маєте протипоказань і добре себе відчуваєте, перший сеанс може бути проведено в той же день.
  • Перед процедурою косметолог зніме мірки, при необхідності проведе фотофіксацію зони.
  • Спеціаліст вибере насадку апарату Ulfit відповідно до оброблюваної зони і глибини жирових відкладень, нанесе спеціальний гель. Сила впливу і кількість проходів будуть підібрані таким чином, щоб в результаті ви отримали бажані пропорції.
  • Під час процедури ви будете відчувати невеликий дискомфорт. Інтенсивність відчуттів залежить від вашої чутливості, однак, у всіх тестах і дослідженнях пацієнти оцінювали їх як «середні». Робота з однією зоною займає приблизно 30-40 хвилин.
  • Косметолог зробить повторний замір, дасть рекомендації щодо поліпшення результату, призначить повторний сеанс або консультацію при необхідності.
Після ультразвукової підтяжки тіла на апараті Ulfit, в залежності від вихідних даних, зазвичай йде від 1 до 5 см об'єму.

Багатофункційне застосування:

• Пахви
• Руки
• Лінія спини
• Живіт
• Бокова частина талії
• Сідниці
• Зовнішня частина стегна
• Внутрішня частина стегна
• Надколінна область
• Внутрішня область колінаГоловні переваги:

Найефективніша процедура ліполізу, завдяки високій потужності випромінювача і кругової подачі енергії
Процедура абсолютно безпечна за рахунок технології точного контролю глибини
Процедура безболісна, комфортна для пацієнта і не вимагає реабілітації
Результат видно після 1-ої процедури

Процедура і технологія:

При впливі на жирові клітини, високо фокусованим динамічним ультразвуком з частотою 2МГц відбувається нагрів до 55*С, що призводить до руйнування клітинної мембрани жирової клітини.

Відбувається розпад адипоцитів і, як наслідок, розщеплення тригліцеридів на гліцерин і вільні жирні кислоти.

Зруйновані елементи жирової клітини потрапляють в позаклітинний простір і виводяться організмом за допомогою лімфатичної системи і імунних клітин.
Круговий рух в аплікаторі для тіла передає ультразвукову енергію з точністю і ефективно контактує з націленою областю.
100 імпульсів за 2 хв. 30 сек. при енергії в 3 Дж.

З круговим типом картриджа стало можливо передавати енергію в цільову область з точністю і великою швидкістю.

Макро-сфокусоване застосування.

MFCU дозволяє легко і доступно охопити ширші області при процедурі, забезпечуючи рівномірне і точне розподілення ультразвукової енергії в цільову область.
Консультація
Залиште заявку і ми вам передзвонимо
Записатися на послугу
Залиште заявку, і ми вам передзвонимо
Консультація
Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося для уточнення часу консультації
м. Київ вул. В Тютюнника 37/1
Конктакти:
lclinickievua@gmail.com
м. Львів, вул. Янева 25
lcliniclviv@gmail.com
пн-сб 10:00 до 20:00
нд - вихідний
Напрямки діяльності клініки: